cz sk pl

Podlahové panely, vinylové panely, laminátové panely

Podlahové panely jsou oblíbený způsob umožňující širokou škálu možností na uspořádání moderního interiéru se zajímavým designem. Laminátové panely a moderní vinylové panely se hlavně osvědčí téměř v jakémkoli interiéru – dokonce i v kuchyni nebo koupelně čili v místnostech, kde podlaha musí být připravena na extrémnější podmínky použití. Díky značné odolnosti proti vlhkosti se vinylové panely stávají stále častěji používaným řešením pro aranžmá koupelen. Dokončení interiéru podlahovými panely je řešení jak pro dům a byt, tak i pro firmu nebo důležitou instituci. Vinylové panely nikoho nepřekvapí také v obývacím pokoji, ložnici, hale, kanceláři, nebo dokonce i ve výrobní hale.

Seznam předností laminátových a vinylových panelů je dlouhý – stojí za to zmínit rychlou montáž a poměrně nízkou cenu. Pro mnoho klientů je však nejdůležitější škála možností – mramor, dřevo, dlaždice azulejos, marocké vzory, drahé kameny – to vše lze napodobit vinylovými panely. Chcete mít dubové podlahové panely? Stačí, že si vyberete vhodné laminátové panely. Na rozdíl od většiny přírodních materiálů se nemusíte starat o časově náročné čištění a údržbu a životnost podlahových panelů je výjimečná, ba přímo udivující. Při výběru laminátových panelů pro svůj interiér stojí za to vzít v úvahu třídu otěru.

V nabídce naší prodejny najdete jak světlé podlahové panely, které oteplí každý interiér, tak i tmavé podlahové panely, které se dokonale hodí pro veřejné prostory, kanceláře nebo podnikatelské objekty.

Vyberte si z mnoha možností a pozvěte nás na měření do vaší firmy, domů nebo do bytu. Dojíždíme za klienty v České a Slovenské republice.

Příklady řešení:

Kontakt

Salon Drzwi i Podłóg EMA
ul. Grażyńskiego 10B
43-300 Bielsko-Biała

DVEŘE: tel. +48 795 173 798
PODLAHY: tel. +48 608 506 063

Napište nám a my vás budeme kontaktovat:

Tyto webové stránky chrání reCAPTCHA. Platí Politika soukromí a Podmínky používání služby Google.